Carregant...
Carregant...

Vés al contingut (premeu Retorn)

Structure and Gevrey asymptotic of solutions representing topological defects to some partial differential equations

Autor
Aguareles, M.; Baldoma, I.
Tipus d'activitat
Article en revista
Revista
Nonlinearity
Data de publicació
2011-10
Volum
24
Número
10
DOI
https://doi.org/10.1088/0951-7715/24/10/009 Obrir en finestra nova
URL
http://iopscience.iop.org/0951-7715/24/10/009 Obrir en finestra nova
Grup de recerca
EGSA - Equacions Diferencials, Geometria, Sistemes Dinàmics i de Control, i Aplicacions
SD - Sistemes Dinàmics de la UPC

Participants