Carregant...
Carregant...

Vés al contingut (premeu Retorn)

Euclidean balls solve some isoperimetric problems with nonradial weights

Autor
Cabre, X.; Ros, X.; Serra, J.
Tipus d'activitat
Article en revista
Revista
Comptes rendus de l'Académie des sciences. Série 1, Mathématique
Data de publicació
2012-11
Volum
350
Número
21-22
Pàgina inicial
945
Pàgina final
947
DOI
https://doi.org/10.1016/j.crma.2012.10.031 Obrir en finestra nova
Paraules clau
Inequalities, Cones
Grup de recerca
EDP - Equacions en Derivades Parcials i Aplicacions

Participants