Carregant...
Carregant...

Vés al contingut (premeu Retorn)

On the maximum number of cycles in outerplanar and series-parallel graphs

Autor
De Mier, A.; Noy, M.
Tipus d'activitat
Article en revista
Revista
Graphs and combinatorics
Data de publicació
2012
Volum
28
Número
2
Pàgina inicial
265
Pàgina final
275
DOI
https://doi.org/10.1007/s00373-011-1039-9 Obrir en finestra nova
URL
http://cataleg.upc.edu/record=b1247747~S1*cat Obrir en finestra nova
Grup de recerca
GAPCOMB - Geometric, Algebraic and Probabilistic Combinatorics

Participants