Carregant...
Carregant...

Vés al contingut (premeu Retorn)

Catalan lattice paths with rook, bishop and spider steps

Autor
Kung, J.; De Mier, A.
Tipus d'activitat
Article en revista
Revista
Journal of combinatorial theory. Series A
Data de publicació
2013
Volum
120
Número
2
Pàgina inicial
379
Pàgina final
389
DOI
https://doi.org/10.1016/j.jcta.2012.08.010 Obrir en finestra nova
URL
http://cataleg.upc.edu/record=b1241799~S1*cat Obrir en finestra nova
Grup de recerca
GAPCOMB - Geometric, Algebraic and Probabilistic Combinatorics

Participants