Carregant...
Carregant...

Vés al contingut (premeu Retorn)

On the super-restricted arc-connectivity of s-geodetic digraphs

Autor
Balbuena, C.; García, P.; Hansberg, A.; Montejano, L.
Tipus d'activitat
Article en revista
Revista
Networks
Data de publicació
2013-01
Volum
61
Número
1
Pàgina inicial
20
Pàgina final
28
DOI
https://doi.org/10.1002/net.21462 Obrir en finestra nova
Paraules clau
Arc-cut, Diameter, Line Digraph, Restricted Arc-connectivity, S -geodetic Digraph
Grup de recerca
COMBGRAPH - Combinatòria, Teoria de Grafs i Aplicacions

Participants