Carregant...
Carregant...

Vés al contingut (premeu Retorn)

An effective theory of accelerated expansion

Autor
Jimenez, R.; Talavera, P.; Verde, L.
Tipus d'activitat
Article en revista
Revista
International journal of modern physics A
Data de publicació
2012-12-10
Volum
27
Número
30
Pàgina inicial
1
Pàgina final
17
DOI
https://doi.org/10.1142/S0217751X12501746 Obrir en finestra nova
URL
http://arxiv.org/abs/1107.2542 Obrir en finestra nova
Grup de recerca
GAA - Grup d'Astronomia i Astrofísica

Participants