Carregant...
Carregant...

Vés al contingut (premeu Retorn)

Occurrence of Big Bang Bifurcations in Discretized Sliding-mode Control Systems

Autor
Fossas, E.; Granados, A.
Tipus d'activitat
Article en revista
Revista
Differential equations and dynamical systems
Data de publicació
2013
Volum
21
Número
1-2
Pàgina inicial
35
Pàgina final
43
DOI
https://doi.org/10.1007/s12591-012-0121-y Obrir en finestra nova
Paraules clau
Big Bang Bifurcations, Period Adding, Relays, Sliding-mode Control, Two-dimensional Piecewise-defined Maps
Grup de recerca
ACES - Control Avançat de Sistemes d´Energia

Participants