Carregant...
Carregant...

Vés al contingut (premeu Retorn)

Generating Markov evolutionary matrices for a given branch length

Autor
Casanellas, M.; Kedzierska, A.
Tipus d'activitat
Article en revista
Revista
Linear algebra and its applications
Data de publicació
2013-03-01
Volum
438
Número
5
Pàgina inicial
2484
Pàgina final
2499
DOI
https://doi.org/10.1016/j.laa.2012.11.009 Obrir en finestra nova
URL
http://www.sciencedirect.com/science/article/pii/S0024379512007884 Obrir en finestra nova
Paraules clau
Branch length, Determinant, Evolutionary model, Markov matrix, Stochastic matrix
Grup de recerca
GEOMVAP - Geometria de Varietats i Aplicacions

Participants