Carregant...
Carregant...

Vés al contingut (premeu Retorn)

Sherali--Adams relaxations and indistinguishability in counting logics

Autor
Atserias, A.; Maneva, E.
Tipus d'activitat
Article en revista
Revista
SIAM journal on computing
Data de publicació
2013-01-17
Volum
42
Número
1
Pàgina inicial
112
Pàgina final
137
DOI
https://doi.org/10.1137/120867834 Obrir en finestra nova
URL
http://epubs.siam.org/doi/abs/10.1137/120867834 Obrir en finestra nova
Paraules clau
Combinatorial optimization, Counting quantifiers, First-order logic, Graph isomorphism, Linear programming, Weisfeiler-Lehman algorithm
Grup de recerca
ALBCOM - Algorismia, Bioinformàtica, Complexitat i Mètodes Formals

Participants