Carregant...
Carregant...

Vés al contingut (premeu Retorn)

Numerical computation of rotation numbers of quasi-periodic planar curves

Autor
Luque, A.; Villanueva, J.
Tipus d'activitat
Article en revista
Revista
Physica. D, Nonlinear phenomena
Data de publicació
2009-10
Volum
238
Número
20
Pàgina inicial
2025
Pàgina final
2044
DOI
https://doi.org/10.1016/j.physd.2009.07.014 Obrir en finestra nova
URL
http://www.sciencedirect.com/science/journal/01672789 Obrir en finestra nova
Grup de recerca
EGSA - Equacions Diferencials, Geometria, Sistemes Dinàmics i de Control, i Aplicacions
SD - Sistemes Dinàmics de la UPC

Participants