Carregant...
Carregant...

Vés al contingut (premeu Retorn)

Diffusion coefficient in periodic and random potentials

Autor
Khoury, M.; Gleeson, J.; Sancho, J M; Lacasta, A.M; Lindenberg, K.
Tipus d'activitat
Article en revista
Revista
Physical review E: statistical, nonlinear, and soft matter physics
Data de publicació
2009
Volum
80
Número
2
Pàgina inicial
021123-1
Pàgina final
021123-8
DOI
https://doi.org/10.1103/PhysRevE.80.021123 Obrir en finestra nova
Repositori
http://hdl.handle.net/2117/7525 Obrir en finestra nova
Citació
Khoury, M. [et al.]. Diffusion coefficient in periodic and random potentials. "Physical review E: statistical, nonlinear, and soft matter physics", 2009, vol. 80, núm. 2, 8 pàg., p. 021123-1-021123-8.
Grup de recerca
GICITED - Grup Interdiciplinari de Ciència i Tecnologia en l'Edificació

Participants

  • Khoury, M  (autor)
  • Gleeson, J P  (autor)
  • Sancho Herrero, José María  (autor)
  • Lacasta Palacio, Ana Maria  (autor)
  • Lindenberg, Katja  (autor)

Arxius