Carregant...
Carregant...

Vés al contingut (premeu Retorn)

Chaotic maps coupled with random delays: connectivity, topology, and network propensity for synchronization

Autor
Marti, A. C.; Ponce, M.; Masoller, C.
Tipus d'activitat
Article en revista
Revista
Physica A: statistical mechanics and its applications
Data de publicació
2006-11
Volum
371
Número
1
Pàgina inicial
104
Pàgina final
107
DOI
https://doi.org/10.1016/j.physa.2006.04.093 Obrir en finestra nova
Grup de recerca
DONLL - Dinàmica no Lineal, Òptica no Lineal i Làsers

Participants