Carregant...
Carregant...

Vés al contingut (premeu Retorn)

Regularity for critical invariant circles of the standard mon-twist map

Autor
De La Llave, R.; Apte, A.; Petrov, N.
Tipus d'activitat
Article en revista
Revista
Nonlinearity
Data de publicació
2005-05
Volum
18
Número
3
Pàgina inicial
1173
Pàgina final
1187
Grup de recerca
EGSA - Equacions Diferencials, Geometria, Sistemes Dinàmics i de Control, i Aplicacions

Participants

  • de la Llave Canosa, Rafael  (autor)
  • Apte, A  (autor)
  • Petrov, Nikola P  (autor)