Carregant...
Carregant...

Vés al contingut (premeu Retorn)

Linear response function for coupled hyperbolic attractors

Autor
Jiang, M.; De La Llave, R.
Tipus d'activitat
Article en revista
Revista
Communications in mathematical physics
Data de publicació
2006-01
Volum
261
Número
2
Pàgina inicial
379
Pàgina final
404
URL
http://www.springerlink.com/openurl.asp?genre=journal&issn=0010-3616 Obrir en finestra nova
Grup de recerca
EGSA - Equacions Diferencials, Geometria, Sistemes Dinàmics i de Control, i Aplicacions

Participants

  • Jiang, Miaohua  (autor)
  • de la Llave Canosa, Rafael  (autor)