Carregant...
Carregant...

Vés al contingut (premeu Retorn)

Universal scalings of universal scaling exponents

Autor
De La Llave, R.; Olvera, A.; Petrov, N.
Tipus d'activitat
Article en revista
Revista
Journal of physics A. Mathematical and theoretical
Data de publicació
2007-06
Volum
40
Número
23
Pàgina inicial
F427
Pàgina final
F434
URL
http://www.iop.org/EJ/toc/1751-8121/40/23 Obrir en finestra nova
Grup de recerca
EGSA - Equacions Diferencials, Geometria, Sistemes Dinàmics i de Control, i Aplicacions

Participants

  • de la Llave Canosa, Rafael  (autor)
  • Olvera Chavez, Arturo  (autor)
  • Petrov, Nikola P  (autor)