Carregant...
Carregant...

Vés al contingut (premeu Retorn)

Boundaries of Siegel disks: numerical studies of their dynamics and regularity

Autor
De La Llave, R.; Petrov, N.
Tipus d'activitat
Article en revista
Revista
Chaos : an interdisciplinary journal of nonlinear science
Data de publicació
2008-09
Volum
18
Número
3
URL
http://chaos.aip.org/ Obrir en finestra nova
Grup de recerca
EGSA - Equacions Diferencials, Geometria, Sistemes Dinàmics i de Control, i Aplicacions

Participants

  • de la Llave Canosa, Rafael  (autor)
  • Petrov, Nikola P  (autor)