Carregant...
Carregant...

Vés al contingut (premeu Retorn)

Entropy estimates for a family of expanding maps of the circle

Autor
De La Llave, R.; Michael, S.; Carles, S.
Tipus d'activitat
Article en revista
Revista
Discrete and continuous dynamical systems. Series B
Data de publicació
2008-10
Volum
10
Número
2-3
Pàgina inicial
597
Pàgina final
608
URL
http://www.aimsciences.org/journals/dcdsB/dcdsb_online.jsp Obrir en finestra nova
Grup de recerca
EGSA - Equacions Diferencials, Geometria, Sistemes Dinàmics i de Control, i Aplicacions

Participants

  • de la Llave Canosa, Rafael  (autor)
  • Michael, Shub  (autor)
  • Carles, Simó  (autor)