Carregant...
Carregant...

Vés al contingut (premeu Retorn)

Zero and coefficient inequalities for stable polynomials

Autor
Rubió-Massegú, J.; Diaz-Barrero, J.L.
Tipus d'activitat
Article en revista
Revista
Applicable analysis and discrete mathematics
Data de publicació
2009-02
Volum
3
Número
1
Pàgina inicial
69
Pàgina final
77
DOI
https://doi.org/10.2298/AADM0901069R Obrir en finestra nova
URL
http://pefmath.etf.rs/vol3num1/AADM-Vol3-No1-69-77.pdf Obrir en finestra nova
Grup de recerca
COSDA-UPC - COmpositional and Spatial Data Analysis
CoDAlab - Control, Modelització, Identificació i Aplicacions

Participants