Carregant...
Carregant...

Vés al contingut (premeu Retorn)

Bichromatic separability with two boxes: A general approach

Autor
Cortes, C.; Díaz, J.; Perez-Lantero, P.; Seara, C.; URRUTIA, J.; Ventura, I.
Tipus d'activitat
Article en revista
Revista
Journal of algorithms
Data de publicació
2009-07
Volum
64
Número
2-3
Pàgina inicial
79
Pàgina final
88
Grup de recerca
DCCG - Grup de recerca en geometria computacional, combinatoria i discreta

Participants

  • Cortes, C  (autor)
  • Díaz Bañez, José Miguel  (autor)
  • Pérez Lantero, P  (autor)
  • Seara Ojea, Carlos  (autor)
  • Urrutia Galicia, Jorge  (autor)
  • Ventura, I  (autor)