Carregant...
Carregant...

Vés al contingut (premeu Retorn)

Non-integrability criteria for hamiltonians in the case of lamé normal variationa p equations

Autor
Morales, J.; Simo, C.
Tipus d'activitat
Article en revista
Revista
Journal of differential equations
Data de publicació
1996-07
Volum
129
Número
1
Pàgina inicial
111
Pàgina final
135
Grup de recerca
MMAC - Models Matemàtics aplicats a les ciencies humanes i de la natura

Participants

  • Morales Ruiz, Juan Jose  (autor)
  • Simo Torres, Carlos  (autor)