Carregant...
Carregant...

Vés al contingut (premeu Retorn)

On a galoisiam approach to the sppliting of sepatatrices

Autor
Morales, J.; Josep, M.; Peris, J.
Tipus d'activitat
Article en revista
Revista
Annales de la faculté des sciences de Toulouse
Data de publicació
1999-09
Volum
8
Número
1
Pàgina inicial
125
Pàgina final
141
Grup de recerca
MMAC - Models Matemàtics aplicats a les ciencies humanes i de la natura

Participants

  • Morales Ruiz, Juan Jose  (autor)
  • Josep, M Peris  (autor)
  • Peris Llagostera, Jose Maria  (autor)