Carregant...
Carregant...

Vés al contingut (premeu Retorn)

Hamiltonian formalism for path dependent lagrangians

Autor
Jaen, J.; Jaúregui, R.I.; Llosa, J.; Molina, A.
Tipus d'activitat
Article en revista
Revista
Physical review. D, Particles, fields, gravitation, and cosmology
Data de publicació
1987-01
Volum
36
Número
8
Pàgina inicial
2385
Pàgina final
2385
Grup de recerca
GIEF - Grup Innovació Educativa a la Física

Participants

  • Jaen Herbera, Javier  (autor)
  • Jauregui Telleria, Ricardo Ignacio  (autor)
  • Llosa, J  (autor)
  • Molina, A  (autor)