Carregant...
Carregant...

Vés al contingut (premeu Retorn)

Hamiltonian formalism for path dependent lagrangians. Coupling constant expansion

Autor
Jaen, J.; Jaúregui, R.I.; Molina, A.; Llosa, J.
Tipus d'activitat
Article en revista
Revista
Journal of mathematical physics
Data de publicació
1989-01
Volum
30
Número
12
Pàgina inicial
--
Pàgina final
--
Grup de recerca
GIEF - Grup Innovació Educativa a la Física

Participants

  • Jaen Herbera, Javier  (autor)
  • Jauregui Telleria, Ricardo Ignacio  (autor)
  • Molina, A  (autor)
  • Llosa, J  (autor)