Carregant...
Carregant...

Vés al contingut (premeu Retorn)

The vertex isoperimetric problem for the powers of the diamond graph

Autor
Bezrukov, S.; Rius, M.; Serra, O.
Tipus d'activitat
Article en revista
Revista
Discrete mathematics
Data de publicació
2007-05
Volum
308
Número
11
Pàgina inicial
2067
Pàgina final
2074
Grup de recerca
COMBGRAF - Combinatòria, Teoria de Grafs i Aplicacions

Participants

  • Bezrukov, Sergei L  (autor)
  • Rius Font, Miquel  (autor)
  • Serra Albo, Oriol  (autor)