Carregant...
Carregant...

Vés al contingut (premeu Retorn)

On the compatibility of classical multiplier estimates with variable reduction techniques when there are nonlinear inequality constraints

Autor
Mijangos, E.; Nabona, N.
Tipus d'activitat
Article en revista
Revista
Qüestiió: quaderns d'estadística i investigació operativa
Data de publicació
1999-01
Volum
23
Número
1
Pàgina inicial
61
Pàgina final
83
Grup de recerca
GNOM - Grup d'Optimització Numèrica i Modelització

Participants

  • Mijangos Fernandez, Eugenio  (autor)
  • Nabona Francisco, Narcis  (autor)