Carregant...
Carregant...

Vés al contingut (premeu Retorn)

On the geometry of the solutions of the cover problem

Autor
Puerta, F.; Zaballa, I.
Tipus d'activitat
Article en revista
Revista
SIAM journal on control and optimization
Data de publicació
2005-05
Volum
45
Número
2
Pàgina inicial
389
Pàgina final
413
URL
http://epubs.siam.org/SICON/ Obrir en finestra nova
Grup de recerca
EGSA - Equacions Diferencials, Geometria, Sistemes Dinàmics i de Control, i Aplicacions
SCL-EG - Sistemes de Control Lineals. Estudi Geomètric

Participants