Carregant...
Carregant...

Vés al contingut (premeu Retorn)

Helical conformations of aliphatic polyamides containing glycine and related.

Autor
Subirana, J.
Tipus d'activitat
Article en revista
Revista
Polymer preprints, American Chemical Society, division of polymer chemistry
Data de publicació
1992-04
Volum
33
Número
1
Pàgina inicial
276
Pàgina final
277
Grup de recerca
MACROM - Cristal·lografia, Estructura i Funció de Macromolècules Biològiques

Participants

  • Subirana Torrent, Juan Antonio  (autor)