Carregant...
Carregant...

Vés al contingut (premeu Retorn)

Vertex labeling and routing in expanded Apollonian networks

Autor
Zhang, Z.; Comellas, F.; Fertin, G.; Raspaud, A.; Rong, L.; Zhou, S.
Tipus d'activitat
Article en revista
Revista
Journal of physics A. Mathematical and theoretical
Data de publicació
2008-01
Volum
41
Número
3
Pàgina inicial
035004
Pàgina final
10
DOI
https://doi.org/10.1088/1751-8113/41/3/035004 Obrir en finestra nova
URL
http://dx.doi.org/10.1088/1751-8113/41/3/035004 Obrir en finestra nova
Grup de recerca
COMBGRAPH - Combinatòria, Teoria de Grafs i Aplicacions

Participants