Carregant...
Carregant...

Vés al contingut (premeu Retorn)

Review on "Bayer, P.; Travesa, A. Uniformizing functions for certain Shimura curves, in the case D=6. Acta Arith. 126 (2007), no. 4, 315–339"

Autor
Alsina, M.
Tipus d'activitat
Article en revista
Revista
Mathematical reviews
Data de publicació
2008-04
Número
MR2289964
URL
http://www.ams.org.recursos.biblioteca.upc.edu/mathscinet-getitem?mr=2289964 Obrir en finestra nova
Grup de recerca
TN - Grup de Recerca en Teoria de Nombres

Participants