Carregant...
Carregant...

Vés al contingut (premeu Retorn)

On a conjecture of Graham and Haggkvist with the polynomial method

Autor
Camara, M.; Llado, A.; Moragas, J.
Tipus d'activitat
Article en revista
Revista
European journal of combinatorics
Data de publicació
2009-10
Volum
30
Número
7
Pàgina inicial
1585
Pàgina final
1592
DOI
https://doi.org/10.1016/j.ejc.2009.03.008 Obrir en finestra nova
Grup de recerca
COMBGRAF - Combinatòria, Teoria de Grafs i Aplicacions

Participants

  • Cámara Vallejo, Marc  (autor)
  • Llado Sanchez, Anna  (autor)
  • Moragas Vilarnau, Jordi  (autor)