Carregant...
Carregant...

Vés al contingut (premeu Retorn)

Magnetic Susceptibility of Nonstoichiometric fluorides with the fluorite structure

Autor
Sorokin, N.; Bohigas, X.; Folch, A.; Tejada, J.; Sobolev, B.
Tipus d'activitat
Article en revista
Revista
Soviet physics JETP
Data de publicació
1992-07
Volum
37
Número
4
Pàgina inicial
510
Pàgina final
512
Grup de recerca
GIEF - Grup Innovació Educativa a la Física

Participants

  • Sorokin, N I  (autor)
  • Bohigas Janoher, Xavier  (autor)
  • Folch, A  (autor)
  • Tejada, J  (autor)
  • Sobolev, B P  (autor)