Carregant...
Carregant...

Vés al contingut (premeu Retorn)

Sur l'annulation du deuxième foncteur de (co) homologie d'andré-quillen

Autor
Planas-Vilanova, F. A.
Tipus d'activitat
Article en revista
Revista
Manuscripta mathematica
Data de publicació
1995-08
Volum
87
Número
3
Pàgina inicial
349
Pàgina final
357
DOI
https://doi.org/10.1007/BF02570479 Obrir en finestra nova
URL
http://link.springer.com/article/10.1007%2FBF02570479 Obrir en finestra nova
Grup de recerca
GEOMVAP - Geometria de Varietats i Aplicacions

Participants