Carregant...
Carregant...

Vés al contingut (premeu Retorn)

On the ring of global sections of the blowing-up along a two-generated ideal

Autor
Giral, J.; Planas-Vilanova, F. A.
Tipus d'activitat
Article en revista
Revista
Journal of pure and applied algebra
Data de publicació
2009-05
Volum
213
Número
5
Pàgina inicial
601
Pàgina final
604
DOI
https://doi.org/10.1016/j.jpaa.2008.08.008 Obrir en finestra nova
URL
http://www.sciencedirect.com/science/article/pii/S0022404908001709 Obrir en finestra nova
Grup de recerca
GEOMVAP - Geometria de Varietats i Aplicacions

Participants