Carregant...
Carregant...

Vés al contingut (premeu Retorn)

Accelerated iterative methods for finding solutions of a system of nonlinear equations

Autor
Grau, M.; Gutiérrez, J.
Tipus d'activitat
Article en revista
Revista
Applied mathematics and computation
Data de publicació
2007-07
Volum
190
Número
2
Pàgina inicial
1815
Pàgina final
1823
Grup de recerca
MMAC - Models Matemàtics aplicats a les ciencies humanes i de la natura

Participants

  • Grau Sanchez, Miguel  (autor)
  • Gutiérrez, J M Peris And J M  (autor)