Carregant...
Carregant...

Vés al contingut (premeu Retorn)

Enumeration and limit laws for series-parallel graphs

Autor
Bodirsky, M.; Gimenez, O.; Kang, M.; Noy, M.
Tipus d'activitat
Article en revista
Revista
European journal of combinatorics
Data de publicació
2007-11
Volum
28
Número
8
Pàgina inicial
2091
Pàgina final
2105
Grup de recerca
ALBCOM - Algorismia, Bioinformàtica, Complexitat i Mètodes Formals
GAPCOMB - Geometric, Algebraic and Probabilistic Combinatorics

Participants

  • Bodirsky, M  (autor)
  • Gimenez Llach, Omer  (autor)
  • Kang, M  (autor)
  • Noy Serrano, Marcos  (autor)