Carregant...
Carregant...

Vés al contingut (premeu Retorn)

In search of mathematical primitives for deriving universal projective hash families

Autor
González-Vasco, M.I.; Villar, J.
Tipus d'activitat
Article en revista
Revista
Applicable algebra in engineering communication and computing
Data de publicació
2008-04
Volum
19
Número
2
Pàgina inicial
161
Pàgina final
173
DOI
https://doi.org/10.1007/s00200-008-0068-y Obrir en finestra nova
Grup de recerca
MAK - Matemàtica Aplicada a la Criptografia

Participants