Carregant...
Carregant...

Vés al contingut (premeu Retorn)

An Eigenvalue Problem for the Analysis of Variable Topology Mechanical Systems

Autor
Kövecses, J.; Font-Llagunes, J.M.
Tipus d'activitat
Article en revista
Revista
Journal of computational and nonlinear dynamics
Data de publicació
2009-07
Volum
4
Número
3
Pàgina inicial
1
Pàgina final
9
DOI
https://doi.org/10.1115/1.3124784 Obrir en finestra nova
URL
http://dx.doi.org/10.1115/1.3124784 Obrir en finestra nova
Grup de recerca
BIOMEC - Grup d'Enginyeria Biomecànica
CREB - Centre de Recerca en Enginyeria Biomedica

Participants