Carregant...
Carregant...

Vés al contingut (premeu Retorn)

Strippe patterns in degenerate optical parametric oscillators

Autor
Peckus, M.; Staliunas, K.; Nizauskaite, Z.; Sirutkaitis, V.
Tipus d'activitat
Article en revista
Revista
Optics letters
Data de publicació
2007-10
Volum
32
Número
20
Pàgina inicial
3014
Pàgina final
3016
Grup de recerca
DONLL - Dinàmica no lineal, òptica no lineal i làsers

Participants

  • Peckus, Martynas  (autor)
  • Staliunas, Kestutis  (autor)
  • Nizauskaite, Z  (autor)
  • Sirutkaitis, Valdas  (autor)