Carregant...
Carregant...

Vés al contingut (premeu Retorn)

Diffusion stabilizes cavity solitons in bidirectional lasers

Autor
Pérez-Arjona, I.; Sánchez, V.; Redondo, J.; Staliunas, K.; Eugenio, R.
Tipus d'activitat
Article en revista
Revista
Optics express
Data de publicació
2009-01
Volum
17
Número
6
Pàgina inicial
4897
Pàgina final
4902
Grup de recerca
DONLL - Dinàmica no Lineal, Òptica no Lineal i Làsers

Participants

  • Pérez Arjona, Isabel  (autor)
  • Sánchez Morcillo, Victor José  (autor)
  • Redondo, Javier  (autor)
  • Staliunas, Kestutis  (autor)
  • Eugenio, Roldán  (autor)