Carregant...
Carregant...

Vés al contingut (premeu Retorn)

Limits of some Riemann sums

Autor
Diaz-Barrero, J.L.; Gibergans-Báguena, J.
Tipus d'activitat
Article en revista
Revista
Octogon mathematical magazine
Data de publicació
2013-09
Volum
21
Número
1
Pàgina inicial
43
Pàgina final
49
URL
http://www.uni-miskolc.hu/~matsefi/Octogon/index.php?menu=archive&volume=2013_1 Obrir en finestra nova
Grup de recerca
COSDA-UPC - COmpositional and Spatial Data Analysis
NRG - Riscos Naturals i Geoestadística

Participants