Carregant...
Carregant...

Vés al contingut (premeu Retorn)

On the Fiedler value of large planar graphs

Autor
Barriere, E.; Huemer, C.; Mitsche, D.; Orden, D.
Tipus d'activitat
Article en revista
Revista
Linear algebra and its applications
Data de publicació
2013
Volum
439
Número
7
Pàgina inicial
2070
Pàgina final
2084
DOI
https://doi.org/10.1016/j.laa.2013.05.032 Obrir en finestra nova
Grup de recerca
COMBGRAPH - Combinatòria, Teoria de Grafs i Aplicacions
DCG - Discrete and Combinatorial Geometry

Participants