Carregant...
Carregant...

Vés al contingut (premeu Retorn)

Efficiency of high-order elements for continuous and discontinuous Galerkin methods

Autor
Huerta, A.; Angeloski, A.; Roca, X.; Peraire, J.
Tipus d'activitat
Article en revista
Revista
International journal for numerical methods in engineering
Data de publicació
2013
Volum
96
Número
9
Pàgina inicial
529
Pàgina final
560
DOI
https://doi.org/10.1002/nme.4547 Obrir en finestra nova
Grup de recerca
LACÀN - Mètodes Numèrics en Ciències Aplicades i Enginyeria

Participants

  • Huerta, Antonio  (autor)
  • Angeloski, Aleksandar  (autor)
  • Roca Navarro, Xevi  (autor)
  • Peraire Guitart, Jaume  (autor)