Carregant...
Carregant...

Vés al contingut (premeu Retorn)

On the M-matrix inverse problem for singular and symmetric Jacobi matrices

Autor
Carmona, A.; Encinas, A.; Mitjana, M.
Tipus d'activitat
Article en revista
Revista
Electronic Journal of Linear Algebra
Data de publicació
2013-01
Volum
24
Pàgina inicial
237
Pàgina final
254
URL
http://www.math.technion.ac.il/iic/ela/ela-articles/articles/vol24_pp237-254.pdf Obrir en finestra nova
Grup de recerca
MAPTHE - Anàlisi matricial i Teoria Discreta del Potencial