Carregant...
Carregant...

Vés al contingut (premeu Retorn)

Corrigendum to "Algebraic characterizations of regularity properties in bipartite graphs" Eur. J. Combin. 34 (2013) 1223-1231

Autor
Abiad, A.; Dalfo, C.; Fiol, M.
Tipus d'activitat
Article en revista
Revista
European journal of combinatorics
Data de publicació
2014
Volum
38
Pàgina inicial
130
Pàgina final
132
Repositori
http://hdl.handle.net/2117/22446 Obrir en finestra nova
Resum
Corrigendum d'un article anteriorment publicat. DOI: 10.1016/j.ejc.2013.05.006
Citació
Abiad, A.; Dalfo, C.; Fiol, M. Corrigendum to "Algebraic characterizations of regularity properties in bipartite graphs" Eur. J. Combin. 34 (2013) 1223-1231. "European journal of combinatorics", 2014, vol. 38, p. 130-132.
Grup de recerca
COMBGRAF - Combinatòria, Teoria de Grafs i Aplicacions

Participants