Carregant...
Carregant...

Vés al contingut (premeu Retorn)

Mathematical Methods Applied to the Celestial Mechanics of Artificial Satellites 2013

Autor
Prado, A.F.B.; Masdemont, J.J.; Zanardi, M.C.; Winter, S.M.G.; Yokoyama, T.; Gomes, V. M.
Tipus d'activitat
Article en revista
Revista
Mathematical problems in engineering
Data de publicació
2013
Volum
2013
Número
ID 854317
Pàgina inicial
1
Pàgina final
5
DOI
https://doi.org/10.1155/2013/854317 Obrir en finestra nova
Repositori
http://hdl.handle.net/2117/22393 Obrir en finestra nova
URL
http://www.hindawi.com/journals/mpe/2013/854317/ Obrir en finestra nova
Citació
Prado, A.F.B. [et al.]. Mathematical Methods Applied to the Celestial Mechanics of Artificial Satellites 2013. "Mathematical problems in engineering", 2013, vol. 2013, núm. ID 854317, p. 1-5.
Grup de recerca
SD - Sistemes Dinàmics de la UPC

Participants

  • Prado, Antonio F. Bertachini A.  (autor)
  • Masdemont Soler, Josep Joaquim  (autor)
  • Zanardi, Maria Cecilia  (autor)
  • Winter, Silvia Maria Giuliatti  (autor)
  • Yokoyama, Tadashi  (autor)
  • Gomes, Vivian Martins  (autor)

Arxius