Carregant...
Carregant...

Vés al contingut (premeu Retorn)

Atomic Hardy-type spaces between $ H^1$ and $ L^1$ on metric spaces with non-doubling measures

Autor
Boza, S.
Tipus d'activitat
Article en revista
Revista
Acta mathematica sinica, english series
Data de publicació
2013-04-29
Volum
27
Número
12
Pàgina inicial
2445
Pàgina final
2468
URL
http://zbmath.org/?q=an:1266.42061 Obrir en finestra nova
Paraules clau
BMO-type space, Gauss measure, Non-doubling measure, atomic Hardy-type space, ax+b-group, polynomial growth
Grup de recerca
LARCA - Laboratori d'Algorísmia Relacional, Complexitat i Aprenentatge

Participants