Carregant...
Carregant...

Vés al contingut (premeu Retorn)

Fourier transform of anisotropic Hardy spaces

Autor
Boza, S.
Tipus d'activitat
Article en revista
Revista
Proceedings of the American Mathematical Society
Data de publicació
2013-09-04
Volum
141
Número
7
Pàgina inicial
2299
Pàgina final
2308
URL
http://zbmath.org/?q=an:1272.42013 Obrir en finestra nova
Paraules clau
Fourier transform, anisotropic Hardy space, atomic decomposition, decreasing rearrangement
Grup de recerca
LARCA - Laboratori d'Algorísmia Relacional, Complexitat i Aprenentatge

Participants