Carregant...
Carregant...

Vés al contingut (premeu Retorn)

Trace inequalities for fractional integrals in grand Lebesgue spaces

Autor
Boza, S.
Tipus d'activitat
Article en revista
Revista
Studia mathematica
Data de publicació
2013-09-04
Volum
210
Número
2
Pàgina inicial
159
Pàgina final
176
URL
http://zbmath.org/?q=an:1275.46016 Obrir en finestra nova
Paraules clau
Fefferman-Stein inequality, fractional maximal functions, grand Lebesgue spaces, potentials, trace inequality
Grup de recerca
LARCA - Laboratori d'Algorísmia Relacional, Complexitat i Aprenentatge

Participants