Carregant...
Carregant...

Vés al contingut (premeu Retorn)

The Hardy-Littlewood maximal type operators between Banach function spaces

Autor
Boza, S.
Tipus d'activitat
Article en revista
Revista
Indiana University mathematics journal
Data de publicació
2013-09-17
Volum
61
Número
3
Pàgina inicial
883
Pàgina final
900
URL
http://zbmath.org/?q=an:1273.42020 Obrir en finestra nova
Paraules clau
Hardy-littlewood Maximal Operator, Rearrangement Invariant Space, A P -weight
Grup de recerca
LARCA - Laboratori d'Algorísmia Relacional, Complexitat i Aprenentatge

Participants