Carregant...
Carregant...

Vés al contingut (premeu Retorn)

Asymptotical stability of Muckenhoupt weights through Gurov-Reshetnyak classes

Autor
Boza, S.
Tipus d'activitat
Article en revista
Revista
Transactions of the American Mathematical Society
Data de publicació
2013-10-01
Volum
364
Número
12
Pàgina inicial
6671
Pàgina final
6687
URL
http://zbmath.org/?q=an:1275.42027 Obrir en finestra nova
Paraules clau
Muckenhoupt weight, doubling measure, reverse-Hölder inequality
Grup de recerca
LARCA - Laboratori d'Algorísmia Relacional, Complexitat i Aprenentatge

Participants